Truck Physics v1.3

Credits: nIGhT-SoN

Download (4 KB)

This is a physics mod that I’ve made and currently using myself.

I felt the cabin of the truck has to little movement so I’ve made this mod that aims to replicate the real balance of a truck. I hope it’s close or similar to the real thing.

For version 1.9.22 of the game.

KacaKTV Contest

2013-11-03-KacaKTV-Contest-1s

2013-11-03-KacaKTV-Contest-1s

Euro Truck Simulator 2 Original Key & Additional Packs & $20 Paypal Money Giveaway!

Hello everyone!
First I want to thank all of you for your support on KacaKTV in the last 6 months. Thanks to you, KacaKTV is growing and expanding more and more. So, in return to your support on KacaKTV, I decided to arrange a small contest. This is the first time I’m making a contest, but it won’t be the last. I’ll try to send you gifts with new contests often. And of course I’ll keep on making mods. Join and try your luck.

▷ Prizes:
• Euro Truck Simulator 2 Steam Key
• Halloween Paint Jobs Pack Key
• Going East Key
• $20 Paypal Money

▷ How to join the contest:
• Watch This Video
• Like This Video
• Leave A Comment
• Add it to your favorite list.
• Subscribe to KacaKTV
• Like My Facebook Page!
www.facebook.com/OfficialKacaKTV

▷ When Will It Be Announced:
• The winner will be announced on 1st of December, 2013
• The prize will be given to the winner within 1 week.
• I will announce the winner on my Facebook Fan Page!
www.facebook.com/OfficialKacaKTV

• One of those who do what is written above completely will have all these prizes. The winner will be chosen through the comments.at is written above completely will have all these prizes. The winner will be chosen through the comments.

Addmods

If you want to add your mods send it by following email: mods@ets2mods.com

Information needed on email:

1. Title

2. A photo or a video of the mod

3. Descriptrion of the mod

4. A download link (links).

Thank you 🙂

 

 

 

Dodaj mod

Jeśli chcesz przesłać mod, którego jesteś autorem wyślij poniższe dane na ten adres e-mail:

mods@ets2mods.com

1. Tytuł moda

2. Screen lub link do filmku z Twoim modem

3. Opis

4. Link, pod którym można ściągnąć Twój mod.

Dziękujemy 🙂

Więcej Polski w pierwszym dodatku do Euro Truck Simulator 2

1026043531

1026043531Firma SCS Software zapowiedziała, że pracuje obecnie nad pierwszym płatnym dodatkiem doEuro Truck Simulator 2. Jak obiecują nam sami twórcy, nadchodzące rozszerzenie skupiać ma się przede wszystkim na rozbudowaniu siatki polskich dróg, dodając przy tym pokaźną liczbę niedostępnych wcześniej miast. Prócz dostarczania towarów ciężarówką do obecnego już w grze Szczecina, Poznania i Wrocławia, wszyscy entuzjaści truckerskiego życia otrzymają teraz możliwość zwiedzenia pozostałych regionów naszego kraju. Zaprezentowana na zdjęciu poniżej mapa „nowej” Polski warta jest więcej, niż tysiąc słów.

Recenzja gry Euro Truck Simulator 2 – tirem po drogach Europy

new-year

new-yearKiedy dziesięć lat temu niewielkie czeskie studio SCS Software wypuściło Hard Truck: 18 Wheels of Steel – toporną i brzydką jak noc listopadowa symulację jazdy ciężarówką, niewielu spodziewało się, że zapoczątkuje ona (szczególnie w naszym kraju) niesamowity szał na wszelkie produkcje z potężnymi osiemnastokołowcami w roli głównej. Przed nami kolejna odsłona tej niekończącej się sagi, wprowadzająca na nowe drogi. Pamiętajcie jednak, by zabrać ze sobą zapasowe koło – nie wszystko działa tu idealnie.

Mający premierę nieco ponad cztery lata temu Euro Truck Simulator był niejako nowym otwarciem dla tego typu produkcji i jednocześnie próbą przeniesienia akcji gry w rejony bliżej znane zdecydowanie największej grupie graczy zainteresowanych tą tematyką. Choć nie ustrzegł się wielu denerwujących błędów, perspektywa zwiedzania zachodniej Europy za kierownicą ciężarówki skusiła wielu maniaków wirtualnych osiemnastokołowców. „Dwójka” to projekt zakrojony na zdecydowanie szerszą skalę i mający pokazać codzienną pracę kierowcy oraz szefa firmy transportowej w sposób bardziej kompleksowy. Choć nie do końca wszystko się udało, to widać, że skromna ekipa Czechów dobrze wykorzystała ostatnie kilkanaście miesięcy.

Nasz Gabinet

dontiadental kids dental brushingStomatologia dziecięca to nasza pasja, zamiłowanie oraz zawód, który wykonujemy profesjonalnie od lat. Nasz stomatolog dziecięcy wraz z personelem to ludzie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedzą jak podejść do dziecka aby zabieg stał się bezstresowy.

Natomiast nasz gabinet – nie jest zwyczajnym gabinetem stomatologicznym! Wystrój wnętrz jest bardzo nowoczesny, a ciekawe kolory i przyjazne nastawienie personelu to powód, że małe dzieci , jak i młodzież chętnie do nas przychodzą.

Maluchy mają tu swój kącik zabaw i wiedzą o tym, że po wizycie czeka na nich miła niespodzianka. Personel  posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi Duży nacisk kładzie się na to, aby dzieci poprzez zabawę zapoznały się z gabinetem stomatologicznym, oraz uczy się tu dzieci właściwych nawyków higienicznych i dbania o higienę.